FVL-Camera Mover Smart Scanner Outdoor
| Brand | FVL |
| Manufacturer | Famous Vision Ltd. |
| Model | FVL-Camera Mover Outdoor Scanner |
| Turn Angle | Pan Max: 350°, Tilt: 0-90° Adjustable |
| Speed | Pan 6° / sec |
| Load | 4Kg |
| Operating Temperature | -10°C – 55°C |
| Power | 24VAC/50Hz 110VAC/60Hz 220VAC/50Hz 2230VAC/50Hz |
| Dimension(LxWxH) | (70x57x195)mm |
| Weight | 250g |










Reviews
There are no reviews yet.