FVL-TP LINK Router Adapter 5V 2A
| Brand | FVL |
| Manufacturer | Famous Vision Ltd. |
| Model | FVL- TP LINK Router Adapter |
| Input | AC100-240VĀ Ā 50/60Hz |
| Output | DC 5V – 1.0A , 10W |
| Used For | Router; PSP;IT digital products, electronic equipments etc. |
| Features | *Steady circuit *Safety for short circuit or overloading *Wide voltage *Small sized *High effective |
| Dimension(LxWxH) | (80x50x68)mm |
| Weight | 75g |








Reviews
There are no reviews yet.