FVL-DVR Adapter 3.0ma
| Brand | FVL |
| Manufacturer | Famous Vision Ltd. |
| Model | FVL- DVR Adapter |
| Material | Plastic |
| Input | AC 100-240V |
| Voltage | 12V-3.0mAh |
| Dimension (LxWxH) | (51x33x122)mm |
| Weight | 226g |
| Brand | FVL |
| Manufacturer | Famous Vision Ltd. |
| Model | FVL-DVR Adapter 12V 3.0mAh |
Original price was: 440৳ .340৳ Current price is: 340৳ .
FVL-DVR Adapter 3.0ma
| Brand | FVL |
| Manufacturer | Famous Vision Ltd. |
| Model | FVL- DVR Adapter |
| Material | Plastic |
| Input | AC 100-240V |
| Voltage | 12V-3.0mAh |
| Dimension (LxWxH) | (51x33x122)mm |
| Weight | 226g |
Reviews
There are no reviews yet.