FVL-Fiber Optic Patch Cord-SC/APC SM 5M
| Brand | FVL |
| Manufacturer | Famous Vision Ltd. |
| Model | FVL-Fiber Optic Patch cord- SC/APC SM 5M |
| Fiber class | OS2 |
| Mode | Single mode |
| Cable color | Yellow |
| Fiber diameter | 9/125µ |
| Polishing | APC |
| Length | 5m |
| Item Weight | 38g |
| Brand | FVL |
| Manufacturer | Famous Vision Ltd. |
| Model | FVL-Fiber Optic Patch cord- SC/APC SM 5M |
Original price was: 115৳ .85৳ Current price is: 85৳ .
| Brand | FVL |
| Manufacturer | Famous Vision Ltd. |
| Model | FVL-Fiber Optic Patch cord- SC/APC SM 5M |
| Fiber class | OS2 |
| Mode | Single mode |
| Cable color | Yellow |
| Fiber diameter | 9/125µ |
| Polishing | APC |
| Length | 5m |
| Item Weight | 38g |
Reviews
There are no reviews yet.