FVL- Video Balun 8.0MP 2KV
| Brand | FVL |
| Manufacturer | Famous Vision Ltd. |
| Model | FVL- Video Balun 8.0MP 2KV |
| Support | 3MP/4MP/5MP/8MP |
| Material | Abs Plastic |
| Dimension (L) | 160mm |
| Weight | 55g |
| Brand | FVL |
| Manufacturer | Famous Vision Ltd. |
| Model | FVL- Video Balun 8.0MP |
Original price was: 190৳ .130৳ Current price is: 130৳ .
| Brand | FVL |
| Manufacturer | Famous Vision Ltd. |
| Model | FVL- Video Balun 8.0MP 2KV |
| Support | 3MP/4MP/5MP/8MP |
| Material | Abs Plastic |
| Dimension (L) | 160mm |
| Weight | 55g |
Reviews
There are no reviews yet.