FVL-Wall Mount 14″-42″ Fixed
| Brand | FVL |
| Manufacturer | Famous Vision Ltd. |
| Model | Wall Mount Bracket |
| Type | Fixed |
| Supported LED TV | 14”-42” |
| Material | Steel |
| Load Capacity | 25kg |
| Dimension (LxWxH) | (287x200x12)mm (228x25x16)mm |
| Weight | 260g |
| Brand | FVL |
| Manufacturer | Famous Vision Ltd. |
| Model | Wall Mount Bracket |
| Type | Fixed |
Original price was: 200৳ .160৳ Current price is: 160৳ .
| Brand | FVL |
| Manufacturer | Famous Vision Ltd. |
| Model | Wall Mount Bracket |
| Type | Fixed |
| Supported LED TV | 14”-42” |
| Material | Steel |
| Load Capacity | 25kg |
| Dimension (LxWxH) | (287x200x12)mm (228x25x16)mm |
| Weight | 260g |
Reviews
There are no reviews yet.